Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Lasery

Terapia Fotodynamiczna

Terapia Fotodynamiczna to zabieg o wyjątkowej formule połączenia substancji aktywnej tzw. fotosensybilatora oraz światła LED lub IPL. Wzbudzony w komórkach fotouczulacz wzbudza reaktywne formy tlenu co powoduje zniszczenie chorobowo zmienionych komórek i tkanek.

3 Formy zabiegu terapii fotodynamicznej

Redpeel – brak elastyczności
Biopeel Red – zmarszczki
5-CR Chlorofilina – kompletna przebudowa skóry, efekt liftingu

 

Sesje lecznicze

Preparat fotostymulujący pozostawia się na skórze w celu zwiększenia ich penetracji w trakcie przygotowania skóry do wystawienia na działanie promieni słonecznych. W następnej kolejności włącza się źródło światła. W zależności od wybranego zabiegu stosowane są różne techniki laseroterapii. Należy mieć świadomość, że zaczerwienienie skóry po peelingu fotodynamicznym może utrzymywać się po zabiegu przez kilka godzin, jednak skóra pozostaje o wiele bardziej rozświetlona. Pacjenci mają możliwość nałożenia makijażu po zabiegu. Zaleca się stosowanie kosmetyków Renophase po oraz w trakcie fototerapii, dzięki czemu wzmacniają oraz przedłużają rezultaty działania zabiegu oraz w optymalny sposób chronią i pielęgnują skórę po zabiegach.

 

Rezultaty

Należy mieć świadomość, że peeling fotodynamiczny Renophase Photoregeneration umożliwia osiągnięcie widocznych rezultatów zaraz po pierwszej sesji, dzięki połączeniu światła oraz zastosowaniu optymalnych zleceń postępowania przy konkretnym zabiegu dermatologicznym. Już 3 tygodnie po pierwszej sesji będziesz w stanie zauważyć wyraźną poprawę jakości, jędrności oraz elastyczności skóry.

 

Protokół zabiegowy

Zazwyczaj schematy leczenia obejmują od czterech do sześciu sesji. Dwie lub trzy dodatkowe mogą być przeprowadzone co 4-6 miesięcy, dzięki czemu można podtrzymać efekty leczenia i przedłużyć rezultaty fotoregeneracji Renophase.

 

Ceny zabiegów

  • 1 zabieg Redpeel – brak elastyczności — 390 zł
  • 1 zabieg Biopeel Red – zmarszczki  — 390 zł
  • 1 zabieg 5-CR Chlorofilina – kompletna przebudowa skóry, efekt liftingu — 600 zł
  • 2 zabiegi 5-CR Chlorofilina – kompletna przebudowa skóry, efekt liftingu — 1100 zł
  • 3 zabiegi 5-CR Chlorofilina – kompletna przebudowa skóry, efekt liftingu — 1500 zł