Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Nici hialuronowe

Jest to technika modelowania twarzy i ciała wykorzystująca tzw. miękkie kaniule, czyli giętkie, elastyczne igły o zaokrąglonym końcu. Daje to możliwość zminimalizowania ryzyka powstania wynaczynienia, czyli nielubianych przez klientów siniaków.

Za pomocą kaniuli wprowadza się preparat wypełniająco-rewitalizujący (najczęściej jest to kwas hialuronowy) uzupełniający ubytki objętościowe, a jednocześnie tworząc tzw. nici hialuronowe, uzyskuje się efekt liftingu tej okolicy, głównie owalu,policzków, skroni. Poprzez zaledwie 2-3 wkłucia wprowadza się preparat na bardzo rozległy obszar, praktycznie całej twarzy, dzięki czemu poza liftingowaniem możemy również działać w innych okolicach, minimalizując ilość wkłuć.

 

Cena zabiegu Nici Hialuronowe
 

Cena 1 zabieg twarz 
Cena ustalana jest z lekarzem indywidualnie ze względu na różne gęstości i ilości materiału potrzebne do uzyskania efektu. Ilości te różnią sie u każdego pacjenta ze względu na stan skóry, wielkośc obszaru wskazanego do zabiegu, zwartości i gęstości skóry oraz ogólnego jej stanu.

 

  • Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje w naszej Klinice doświadczony lekarz dr Małgorzata Domarecka.  Od 15 lat nieustannie pogłębia swoja wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Regularnie uczestniczy w międzynarodowach kongresach i sympozjach naukowych nie tylko w kraju ale i za granicą.  

    Bieżące trendy, nowości i techniki wprowadza do swojej pracy dzięki ciągłemu dokształcaniu na warsztatach i szkoleniach dla lekarzy medycyny estetycznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług lekarskich, staranność i indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz problemu.

    Holistyczne spojrzenie Pani Doktor na Pacjenta pozwala na osiąganie spektakularnych efektów. Dr Domarecka znana jest nie tylko w Olsztynie. Przyjeżdzaja do nas Pacjenci z wielu krajów jako stali, wieloletni - zadowoleni Klienci. Techniki stosowane przez Panią Doktor obejmują iniekcje toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów i koktajli rewitalizujących.

    Dużą  satysfakcję dają Pacjentom  zabiegi z zastosowaniem zaawansowanych technik wprowadzania nici podwieszających i liftingujących Aptos i Silhouette. Często są to kuracje łączone, pozwalające na całościowe odmłodzenie i rewitalizację twarzy, ciała, dłoni zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

    Pełna oferta usług medycyny estetycznej w zakładkach po lewej stronie. Rejestracja Pacjentów pod nr 89-511-94-54. Ceny zabiegów ustalane są podczas wizyty uwzgledniając rodzaj implantu ( użytego materiału), dawki leku lub i zabiegu.