Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Nici hialuronowe

Jest to technika modelowania twarzy i ciała wykorzystująca tzw. miękkie kaniule, czyli giętkie, elastyczne igły o zaokrąglonym końcu. Daje to możliwość zminimalizowania ryzyka powstania wynaczynienia, czyli nielubianych przez klientów siniaków.

Za pomocą kaniuli wprowadza się preparat wypełniająco-rewitalizujący (najczęściej jest to kwas hialuronowy) uzupełniający ubytki objętościowe, a jednocześnie tworząc tzw. nici hialuronowe, uzyskuje się efekt liftingu tej okolicy, głównie owalu,policzków, skroni. Poprzez zaledwie 2-3 wkłucia wprowadza się preparat na bardzo rozległy obszar, praktycznie całej twarzy, dzięki czemu poza liftingowaniem możemy również działać w innych okolicach, minimalizując ilość wkłuć.

 

Cena zabiegu Nici Hialuronowe
 

Cena 1 zabieg twarz 
Cena ustalana jest z lekarzem indywidualnie ze względu na różne gęstości i ilości materiału potrzebne do uzyskania efektu. Ilości te różnią sie u każdego pacjenta ze względu na stan skóry, wielkośc obszaru wskazanego do zabiegu, zwartości i gęstości skóry oraz ogólnego jej stanu.