Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Botox

Preparatem Botox pracujemy w naszych gabinetach od 15 lat, dysponujemy więc bardzo dużym doświadczeniem.

Botox to oryginalny produkt do odmładzania zawierający toksynę botulinową. Działa relaksacyjnie na mięśnie relaksując jednocześnie skórę, co daje efekt redukcji zmarszczek i bruzd na czole, wokół oczu, brodzie, między brwiami. Botox podaje sie również w inne części twarzy i ciała.

Wskazania etetyczne do ostrzyknięcia tych okolic i techniki tych zabiegów wymagaja dużego doświadczenia i wiedzy by uzyskać spektakularne rezultaty. Preparatem Botox pracujemy w naszych gabinetach od 15 lat, dysponujemy więc bardzo dużym doświadczeniem. 

Botox jest produktem bezpiecznym, sprawdzonym przez naukowców w wielu badaniach naukowych. W  Klinice dermourody stosujemy tylko oryginalny preparat firmy Allergan. Nie stosujemy zamienników i preparatów podobnie działających. Botoks jest jednym z najlepiej ocenianych zabiegów estetycznych przez klientów. Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

 

Ceny zabiegów Botox

  • Kurze łapki — 600 zł
  • Lwia zmarszczka — 600 zł
  • Zmarszki poziome na czole — 600 zł
  • Leczenie nadpotliwości — 1700 zł