Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Kosmetologia estetyczna

Intraceuticals

Intraceuticals jest uwielbiane przez gwiazdy za natychmiastowe efekty i nieinwazyjność

Intraceuticals to metoda wprowadzania kwasu hialuronowego w skórę za pomocą zatrzyku tlenowego. Intraceuticals jest uwielbiane przez gwiazdy za natychmiastowe efekty i nieinwazyjność. Mimo iż nazywamy wtłaczanie kwasu zastrzykiem - zabieg jest zupełnie bezbolesny. Strumieniem czystego tlenu wprowadzamy niskocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz składniki wzmacniające takie jak witamina c, antyoksydanty, witaminy i peptydy.

W ciągu 40 minut wtłaczania odzywczych koktajli, skóra otrzymuje bogactwo składników poprawiających natychmiast jej kondycję. Do wprowadzania tlenem stosujemy kilka ampułek, przeznaczonych na konkretne potrzeby np. Rejuvenate (odmładzanie) Atoxelene (okolica oka), Sensitive (trądzik i naczynka), Opulence (przebarwienia i rozświetlanie). Wspólnie wybierzemy jaką ampułkę przeznaczymy Twojej skórze. Po zabiegu od razu można wykonać makijaż i cieszyć się piękną skórą.

Gwiazdy wykonują ten zabieg tuż przed galą, koncertem czy innym ważnym wydarzeniem. Jest to ulubiony zabieg Madonny. Po zabiegu stosujemy preparaty o większych cząsteczkach kwasu co daje efekt okluzji i podtrzymuje jakość nawilżenia na długo. Odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa w pełni uzupełnia jakość zabiegu Intraceuticals.

 

Wskazania:

Skóra wymagająca natlenienia i odżywienia i nawilżenia kwasem hialuronowym, doskonały zabieg bankietowy, wskazany również dla młodych, delikatnych skór.
Dla osób pracujących przy komputerach w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zabieg wykonywany jednorazowo lub w serii 3 do 12 zabiegów.

 

Cena zabiegu Intraceuticals od 420 zł

  • 1 ampułka — 420 zł
  • 1 ampułka + atoxelene pod oczy — 560 zł
  • 2 ampułki — 660 zł
  • 1 ampułka z kwasem mlekowym — 520 zł
  • 1 ampułka z zabiegiem Refresh — 620 zł
  • 2 ampułki z kwasem mlekowym