Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Lasery

Terapia LED

Terapia LED działa w sposób naturalny - fizjologiczny. Polega na dostarczeniu energii komórkom. Oddziaływuje na organelle komórkowe, które mają zdolność przekształcania energii świetlnej w ATP (swoistą energię komórkową niezbędną do jej procesów życiowych).

 

Terapeutyczne lampy LED zwane lampami zdrowia i urody
znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie:

  • do zabiegów przeciw starzeniu się,
  • redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych,
  • odmładzania i nawilżania skóry,
  • regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL, mikrodermabrazji, makijażu permanentnym,
  • leczenia trądziku i stanów zapalnych mieszka włosowego,
  • rozjaśnianie plam trądzikowych.
  • leczenia łysienia

 

 

Czerwone światło wzmaga aktywność komórek, przyśpiesza metabolizm komórkowy, stymuluje skórę do produkcji protein kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełniania; przyśpiesza krążenie krwi, poprawia elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Pomaga osiągnąć bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźnienia procesów starzenia, dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi tradycyjnymi metodami pielęgnacji skóry. Jest szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby skóry dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia i alergii. Co więcej proces leczenia jest prosty, wygodny, nowoczesny i skuteczny.


Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną; niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie na naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik, i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie. 

Purpurowe jest połączeniem światła czerwonego i niebieskiego; łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użytecznej w przypadku leczenia trądziku i łagodzenia blizn będących jego pozostałością. 

Żółte dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry i wspomaga jej odporność. 

Zielone ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny, jest skuteczne w likwidowaniu obrzęków. 

Pomarańczowe stymuluje energię komórek skóry. Przyśpiesza metabolizm. 


Kiedy widać pierwsze efekty? 

W związku z tym, że LED działa bardzo naturalnie - fizjologicznie należy pamiętać, że pierwsze efekty po naświetlaniach nie pojawiają od razu możemy je obserwować po około 1.5 miesiąca a najlepszy efekt pojawia się po 3 miesiącach. Warto więc łączyć LED z zabiegami działającymi szybciej, wtedy wzmacniają i utrwalają ich efekt. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Cena 1 zabiegu: 30 zł