Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Lasery

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL - VPL  to znakomity zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. W urządzeniu VPL obok technologii IPL wystepuje dodatkowo technologia RF czyli krótki impuls fali radiowej wspomagajacy działanie IPL. RF przed impulsem świetlnym odmładza skórę, podgrzewając kolagen i stymulując go do namnażaniaSilne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL) pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania czasu, słońca i/lub chorób skóry. Fotoodmładzanie składa się z serii 4-6 zabiegów, które wykonuje się raz w miesiącu. Efektem kuracji jest zmiana jakości skóry, a nie jej ilości jak w przypadku operacji plastycznych. Każdy zabieg fotoodmładzania odbywa się na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje spektakularny  efekt.


Światło IPL nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. Wykorzystywany jest też w przypadku leczenia przebarwień. Światło IPL-a pochłaniane jest przez melaninę, następnie energia świetlna przekształca się w energię cieplną trwale niszczy komórki barwnikowe - co przyczynia się do redukcji przebarwień. W kilka godzin po zabiegu przebarwienia ciemnieją – mogą nabrać koloru gorzkiej czekolady; po kilku dniach rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania, który może trwać do dwóch tygodni. Najlepsze efekty uzyskujemy w leczeniu piegów, plam soczewicowatych, ostudy, przebarwień pozapalnych czy polekowych.
 

Wskazania:

  • Likwidacja  zmarszczek, 
  • Poprawa sprężystości i elastyczności skóry 
  • Wpływ na kondycję skóry - zwiekszenie gęstości i jakości
  • Rozjaśnienie plam pigmentacyjnych
  • Wyrównanie kolorytu
  • Odmłodzenie skóry
  • Zniwelowanie blizn potrądzikowych
  • Zmniejszenie porów
  • Regulacja funkcji życiowych skóry