Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Kosmetologia estetyczna

Mezoterapia bezigłowa 3D

Mezoterapia bezigłowa to zabieg przyjemny i komfortowy. Przy pomocy głowicy emitującej 3 technologie wtłaczamy w skórę zawartość ampułek i serum w celu poprawy jej jakości. Metodę stosujemy do terapii przeciwtrądzikowych, rozjaśniających, nawilżających i liftingujących.

Do zabiegów stosujemy ampułki z kwasem hialuronowym, witaminami, peptydami i czynnikami wzrostu. Mezoterapię bezigłową  można traktować jako  zabieg bankietowy, gdyż efekt napięcia i rozświetlenia widoczny jest od razu po zabiegu. W optymalnej wersji  po wtłaczaniu kompleksów aktywnych nakładana jest na 20 minut maska peptydowa lub hialuronowa co potęguje efekty zabiegu.

 

Wskazania:

  • Skóra wymagająca odżywienia i nawilżenia
  • Sucha, szara, zmęczona, poluźniona
  • Jako jednorazowy zabieg bankietowy o działaniu napinająco-nawilżającym

Zabiegi powinny być wykonane w serii od 3 zabiegów do 12 zabiegów w odstępach co 7-14 dni w zależności od problemu. Jako zabieg bankietowy wykonywany jest jednorazowo na 1 dzień przed ważnym wydarzeniem.

 

Cena zabiegu: od 260 zł

  • Mezoterapia bezigłowa -  twarz — 280 zł
  • Mezoterapia bezigłowa - twarz szyja dekolt — 300 zł
  • Mezoterapia bezigłowa twarz, szyja , dek-  z maską napinającą  — 340 zł