Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

O nas

__________________________________

KLINIKA DERMOURODY
to miejsce dla osób ceniących sobie
profesjonalizm, doświadczenie
i skuteczność.

Z pełnym zaangażowaniem i pasją, towarzyszącym naszej pracy,
postaramy się sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. 

Zapraszamy!
__________________________________

 

U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

 

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, między innymi: diodowy laser Light Sheer, IPL Luna, Mezoterapia bezigłowa , oksybrazja wodno tlenowa Octoline , Mesotherm, Intraceuticals, Geneo, Zaffiro, Emerge laser i inne, dzięki temu oferujemy zabiegi poparte technologią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem personelu. Dzięki indywidualnym konsultacjom pomożemy w doborze dermokosmetyków do pielęgnacji i leczenia pozabiegowego, co znacznie podwyższa skuteczność terapii.

 

Nasz personel:

  • Joanna Flicińska — kosmetolog
  • Magdalena Nadolna Raczkowska — lekarz dermatolog
  • Katarzyna Bołądź — kosmetolog,  linergistka
  • Małgorzata Domarecka — lekarz medycyny estetycznej, stomatolog
  • Ewa Nosek - podolog, kosmetolog
  • Magdalena Skwarek - poradnictwo dietetyczne
  • Magdalena Sodór — koordynatorZapewniamy Państwu dyskrecję. Wszystkie zabiegi objęte są pełną tajemnicą lekarską dotyczącą całego naszego personelu. Oferujemy Państwu zabiegi z zakresu kosmetologii lekarskiej, pielęgnacyjnej, dermatologii i medycyny estetycznej. Nie ma urody bez zdrowia, a zdrowie zazwyczaj towarzyszy urodzie. Naszym celem jest więc promocja zdrowia w postaci konsultacji, porad a także w formie Akademii Urody, do której serdecznie zapraszamy naszych klientów.