Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Lasery

Laserowe zamykanie naczyń

Laser medyczny MedArt

Laser medyczny MedArt 470 jest laserem diodowym o długości fali 532 nm. Pod wpływem energii laserowej drobne zmiany naczyniowe i barwnikowe (teleangiektazje, pajączki) ulegają zamknięciu. Dzięki odpowiednio dobranej energii można usuwać zmiany bez naruszenia ciągłości skóry. Energia laserowa pochłaniana jest przez oksyhemoglobinę, zamieniana w ciepło, które niszczy naczynia w efekcie tzw. fototermolizy.

Cena:

  • Twarz — 100-400 zł
  • Nogi — 100-1500 zł


__
Elektrokoagulacja

Jest to zamykanie pękniętego lub rozszerzonego naczynia krwionośnego nowoczesnym, precyzyjnym i niezawodnym aparatem do elektrokoagulacji  przy użyciu tzw. złotej igły. Stosowana w przypadku pojedynczych, drobnych naczyń na twarzy. 

Cena: 

  • Twarz — 50-200 zł


__
IPL impulsywne źródło światła

Zastosowanie impulsywnego źródła światła IPL w celu uzyskania zjawiska selektywnej fototermolizy. Światło przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobinę - rozszerzone naczynia i rumień, co daje efekt zmniejszenia rumienia, redukcji zaczerwienienia skóry, zmniejszenia reaktywności naczyń na czynniki zewnętrzne, np. stres, temperatura, wysiłek fizyczny, alkohol.

Cena: 

  • Twarz — 100-400 zł

Zalecana seria od 3 do 8 zabiegów w odstępach maksymalnie 1 miesiąca.