Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży i młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Od lat ta metoda jest wykorzystywana w kosmetologii i dermatologii estetycznej. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg  poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się.

Zabieg polega na wprowadzaniu składników odżywczych i leczniczych w głąb skóry metodą iniekcji. Wskazaniami do mezoterapii igłowej są zmarszczki, pierwsze objawy starzenia się skóry, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra szara i zmęczona. Zabieg ten wykonywany jest również w celu wzmacniania skóry głowy i przeciw wypadaniu włosów.

 

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg mniej inwazyjny od mezoterapii igłowej jednak dający rewelacyjne i długotrwałe efekty w procesie odmładzania skóry i naprężania tkanek. Wykonywaney jest urządzeniem Dermafix zaopatrzonym w 12 mikroigiełek wnikających w skórę na okreslona głębokość. W ten sposób wprowadzane są aktywne substancje odzywcze i lecznicze w skóre właściwą i naskórek na całej jej powierzchni. Zabieg wykonujemy z miejscowym znieczuleniem w przypadku okolic ciała z dodatkowym chłodzeniem skóry. 

 

Ceny zabiegu

  • Twarz — 420 zł
  • Okolice oczu — 380 zł
  • Mezoterapia kolagenowa — 1200 zł
  • Mezoterapia skóry głowy — 250 zł
  • Mikromezoterapia Dermafix — ampułka DermaProject — 420 zł
  • Mikromezoterapia Dermafix — ampułka Environ — 600 zł
  • Mikromezoterapia Dermafix — ampułka Dermaheal — 450 zł