Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Profilaktyka nosa

Korekta mniejszych defektów nosa

Rhinoplastyka medyczna to nowa technika korekty nosa, wykorzystująca zabiegi medycyny estetycznej - iniekcję kwasu hialuronowego o długotrwałym działaniu oraz toksyny botulinowej. Metoda pozwala na korektę lub nawet likwidację niewielkich defektów morfologicznych (asymetrii i nierówności) nosa i przegród nosowych. Klasyczne zabiegi korygujące deformację nosa wymagają inwazyjnych, urazowych operacji. Celem rhinoplastyki medycznej jest korekta mniejszych defektów nosa. Dzięki zastosowania wypełniacza można zmieniać i modelować kształt nosa, uzupełniać asymetrię i niewielkie załamania. Zawsze bierze się pod uwagę fakt, że kształt nosa stanowi kluczowy element profilu twarzy i musi być proporcjonalny.
Rhinoplastyka medyczna jest również polecana po urazach nosa. Zabieg może być powtarzany co 12-16 miesięcy. W gabinecie Chimera derm zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej posiadający wieloletnie doświadczenie w technikach iniekcji HA oraz w zabiegach profiloplastyki nosa metodami implantacji kwasu hialuronowego.

 

Wskazania do zabiegu

  • Skrzywienie nosa po wypadkach, niefortunnych zabiegach chirurgicznych
  • Za bardzo uniesiony nos
  • Złe proporcje nosa np. za duży czubek
  • Brak wykształconego mostka pomiędzy trzonem a czubkiem nosa

Rezultaty zabiegu są widoczne od razu i utrzymują się od 6-12 miesięcy. Pacjent może natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania. Więcej informacji w gabinecie Chimera derm.