Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Modelowanie ust

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym aktualnie jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Dobry specjalista wie jednak, że poza samym powiększaniem ust za pomocą kwasu hialuronowego możemy:  nawilżyć usta, zapobiegać powstawaniu spierzchnięć, wyrównać asymetrię ust, dodać objętości,  odbudować kontur, unieść kąciki ust,, wypełnić zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza, przywrócić objętość czerwieni wargowej i całej okolicy ust, zmienić proporcje ust.

 

Konturowanie ust

Wykonywane jest by poprawić zbyt płaski kształt ust, przywrócić naturalne proporcje ust, zapobiec powstawaniu zmarszczek palacza, bądź zniwelować już istniejące. Zabiegi z kwasem hialuronowym wyorzystywane sa do korekty asymetrii ust,, poprawy ich nawilżenia i objętości, uniesienia kącików,, wyrównania  proporcji oraz  w celu odmłodzenia okolicy czerwieni wargowej w tym wypełnienia zmarszczek palacza ,  przywrócenia koloru czerwieni wargowej i jej konturu dodatkowo makijażem permanentnym.

 

Wypełnianie zmarszczek "palacza"

To zmarszczki pojawiające się wokół ust nazywane powszechnie zmarszczkami palacza potrafią bardzo postarzać wygląd całej twarzy. Pomimo swojej potocznej nazwy ich powstawanie wcale nie musi być związane z paleniem wyrobów tytoniowych. Oczywiście najlepszą metodą dbania o młody wygląd jest regularna pielęgnacja czerwieni wargowej i skóry wokół ust. W przypadkach kiedy zmarszczki już powstały i nastąpiło ich utrwalanie niezbędne okazuje się ich wypełnienie kwasem hialuronowym. Zabieg wypełniania zmarszczek palacza kwasem hialuronowym najczęściej łączy się wraz z podniesieniem kącików ust oraz odbudową ich konturu. Dzięki temu, efekt zabiegu będzie nie tylko ładniejszy, ale także trwalszy. Należy pamiętać, że kwas hialuronowy dodatkowo nawilża usta co poprawia ich wygląd i zapobiega wysuszaniu. Zabiegi te często poprzedzane są laserowym zabiegom frakcyjnym w celu uzyskania lepszych i bardziej trwałych rezultatów.