Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Oferta

Farmakologia DMK

Farmakologia DMK
setki tysięcy zadowolonych osób

Naturalna Farmakologia DMK Danne Montague King to procedury oparte na naturalnych enzymach w procesach oczyszczania i naprężania skóry. Doktor Danne Montague King - twórca tej marki jest naukowcem z zakresu botaniki oraz chemikiem kosmetycznym. 

Jako młody człowiek przechodził bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort, jaki muszą doświadczać osoby, których wygląd daleki jest od oczekiwań. W związku z brakiem stosownych środków zaradczych Dr King zdecydował się zgłębić wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się oraz poznać mechanizmy działania ludzkiego ciała.

Dr King jest jednym spośród pierwszych biochemików, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania i naprężania skóry. Jako pierwszy na świecie opracował jej system odmładzania, oferując komórkom taką chemię, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować. Podejście to zdobyło uznanie na świecie, ponieważ pozwala połączyć biochemię pojedynczej osoby z odpowiednią terapią skórną.

 

Ceny zabiegów:

  • Hydradermaza — prosta droga do skóry bez trądziku — 250 zł
  • Alkaline Wash — na problemy skóry trądzikowej  z bliznami — 250 zł
  • Quick Peel — na trądzik różowaty — 180 zł
  • Bihaku — zabieg na przebarwienia — 400 zł
  • Fine Line — lifting, naprężanie skóry — 350 zł
  • Prozyme — 250 zł
  • Enzyme Therapy — 350 zł
  • Sebum Soak — 200 zł
  • Revitosin — intensywne złuszczanie — 260 zł
  • Revice A Treatment  - odmładzanie skóry dojrzałej — 380 zł

 

Badania nad terapią z użyciem witaminy C jako czynnikiem przeciwrodnikowym i uaktywniającym kolagen trwały trzy dekady. Będąc pionierem w dziedzinie poprawy kondycji skóry, Dr King skupił się na udoskonaleniu metod działania na skórę twarzy i ciała. Kierując się wymogami strukturalnymi komórek ciała stosował w preparatach odpowiednie stężenie botanicznych składników aktywnych. Produkty Danné są obecnie stosowane w ponad 20 krajach na całym świecie i są aprobowane przez środowisko lekarskie. Jak dotąd ponad setki tysięcy osób skorzystało z dobrodziejstw rewolucyjnych zabiegów paramedycznych marki Danné.

 


Podstawowe zrozumienie chemii ciała pozwoliło opracować kilka technik, które wpływają na opóźnienie przez jakiś czas procesu starzenia. W moim przekonaniu odkrywcy tych metod są prawdziwymi pionierami w dziedzinie praktyki i pewnego dnia stworzą taki zastrzyk lub kapsułkę, która przeciwstawi się procesowi starzenia. Zjawisko starzenia polega na tym, że starzejemy się w określonym tempie. Naturalne piękno i bujny, pełen życia wygląd utrzymują się dopóki soki witalne i reprodukcja komórek nie poddadzą się upływowi czasu, grawitacji oraz zewnętrznym czynnikom środowiska.

Dr  Danne Montaque King