Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Nici Silhouette Soft

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia.

Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg. Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego. Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia.

Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej. Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę.

Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim. Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

 

Cena zabiegu Silhouette Soft

 • 1 nić — 1200 zł
 • 2 nici — 2400 zł
 • 4 nici — 3600 zł
 • 6 nici — 4600 zł
 • 8 nici — 5600 zł
 • Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje w naszej Klinice doświadczony lekarz dr Małgorzata Domarecka.  Od 15 lat nieustannie pogłębia swoja wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Regularnie uczestniczy w międzynarodowach kongresach i sympozjach naukowych nie tylko w kraju ale i za granicą.  

  Bieżące trendy, nowości i techniki wprowadza do swojej pracy dzięki ciągłemu dokształcaniu na warsztatach i szkoleniach dla lekarzy medycyny estetycznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług lekarskich, staranność i indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz problemu.

  Holistyczne spojrzenie Pani Doktor na Pacjenta pozwala na osiąganie spektakularnych efektów. Dr Domarecka znana jest nie tylko w Olsztynie. Przyjeżdzaja do nas Pacjenci z wielu krajów jako stali, wieloletni - zadowoleni Klienci. Techniki stosowane przez Panią Doktor obejmują iniekcje toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów i koktajli rewitalizujących.

  Dużą  satysfakcję dają Pacjentom  zabiegi z zastosowaniem zaawansowanych technik wprowadzania nici podwieszających i liftingujących Aptos i Silhouette. Często są to kuracje łączone, pozwalające na całościowe odmłodzenie i rewitalizację twarzy, ciała, dłoni zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

  Pełna oferta usług medycyny estetycznej w zakładkach po lewej stronie. Rejestracja Pacjentów pod nr 89-511-94-54. Ceny zabiegów ustalane są podczas wizyty uwzgledniając rodzaj implantu ( użytego materiału), dawki leku lub i zabiegu.