Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Dietetyk

Porady dietetyczne

Mgr inż. Magdalena Skwarek - absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka w specjalności Żywienie Człowieka Wydziału Nauki o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Fascynująca się zdrowym odżywianiem i od 5 lat pracująca w szpitalu na stanowisku dietetyka.

Dietetyka jest nauką medyczną zajmującą się żywieniem człowieka zdrowego i chorego. Dobrze zbilansowana dieta jest podstawą zdrowego stylu życia. Zdrowie jest naszą najcenniejszą własnością, dlatego należy o nie dbać!

W zależnośći od tego, czy potrzebujesz wsparcia żywieniowego:

             - w walce z chorobą, gdzie dieta odgrywa kluczową rolę,

            - w walce ze zbędnymi kilogramami,

             - czy też chcesz poprawić nawyki żywieniowe

             - bądź poprostu zadbać o standard stylu życia otrzymasz ode mnie wsparcie i wskazówki

Zadbam z należytą sumiennością o to by plan żywieniowy był indywidualnie dopasowany do Pacjenta i w pełni realizował jego cel. Dołożę wszelkich starań by Pacjent czuł/a się bezpiecznie i komfortowo. Racjonalne żywienie pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem, lepszym samopoczuciem i wyglądem.

Zapraszam Magdalena Skwarek