Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Medycyna estetyczna

Lipofiling Puregraft

Przeszczep tłuszczu to proces polegający na użyciu własnego tłuszczu do poprawy lub odbudowy kształtu ciała w najbardziej naturalny sposób.

Przeszczep tłuszczu używany jest najczęściej do wolumetrii twarzy, piersi, pośladków oraz dłoni. Może być wykorzystany do podkreślenia obecnych kształtów, odwrócenia oznak starzenia się lub rekonstrukcji obszarów z utratą tkanki miękkiej. W zależności od pożądanego rezultatu, tłuszcz może być używany samodzielnie lub w połączeniu z implantem lub wypełniaczem dla uzyskania delikatniejszego, bardziej naturalnego wyglądu. Zastosowanie własnego tłuszczu jest bardziej naturalną drogą do zdefiniowania na nowo swojego naturalnego piękna.

                                                              

Naukowo o Tłuszczu
 

Przeciętna długość życia adipocytu ( komórki tłuszczowej) wynosi 7 do 12 lat. Wraz ze wzrostem lub utratą wagi, liczba komórek tłuszczowych pozostaje niezmienna, komórki kurczą się lub rozszerzają. Dlatego też diety są tak trudne - tak naprawdę nie tracimy tłuszczu!

Przeszczep tłuszczu całkowicie usuwa tłuszcz z miejsc niepożądanych i przenosi je do miejsc, które potrzebują poprawy objętości. Długi czas życia komórek tłuszczowych sprawia, że pozostają one w miejscu do którego zostały przeniesione.

Przeszczepy tłuszczu są powszechnie stosowane do poprawienia lub zwiększenia objętości piersi i pośladków. Przenoszone komórki wstrzykiwane są w obszary gdzie tłuszcz już się znajduje i ostatecznie łączą się z otaczającą tkanką.

Przeszczep tłuszczu można wykonywać w mniejszej skali (mikroprzeszczep) dla poprawy konturów twarzy. Utrata elastyczności i jędrności oraz zmarszczki często są przyczyną utraty tkanki pod skórą. Ta objętość była wypełniona cienką warstwą komórek tłuszczowych, która zawierała populację regenerujących komórek, które utrzymywały elastyczność i jakość skóry. Wraz z wiekiem tracimy tą cienką warstwę komórek tłuszczowych i macierzystych, co sprawia, że wyglądamy na pozbawionych energii i zmęczonych.
 

 


Nie Każdy Przeszczep Jest Taki Sam
 

Wiele technik przeszczepu tłuszczu jest niesterylnych i nieefektywnych w oczyszczaniu tkanki. Jeśli zanieczyszczenia takie jak: krew i lipidy w łuszczu zostaną ponownie wstrzyknięte, mogą spowodować nieoptymalne wyniki i potencjalne zagrożenia dla zdrowia.

Rewolucyjna technologia Puregraft poprawia jakość przeszczepów tłuszczu. Korzystając z delikatnego i skutecznego systemu filtracji, Puregraft oczyszcza tkankę tłuszczową, usuwając zanieczyszczenia, pozostawiając wysoce oczyszczoną tkankę przeszczepową. W przeciwieństwie do innych technik, Puregraft jest systemem zamkniętym, utrzymującym tkankę w sterylnym bezpieczniejszy zabieg i bardziej przewidywalne efekty.
 

Przeszczep tłuszczu z Puregraft

 

  • Liposukcja Tłuszcz jest pobierany z okolic takich jak brzuch, uda, biodra
  • Oczyszczanie Twój tłuszcz jest oczyszczany w systemie Puregraft w celu usunięcia uszkodzonych komórek, krwi, lipidów i nadmiaru płynów zebranych podczas liposukcji
  • Wstrzyknięcie Oczyszczony tłuszcz jest ostrożnie wstrzykiwany w wybrane miejsce dla osiągnięcia bardziej pełnego wyglądu

+ Zabieg trwa zazwyczaj 1 - 3 godzin
+ Zabieg może odbyć się w znieczuleniu  miejscowym, 
+ Pacjent zazwyczaj może wyjść do domu tego samego dnia
+ Lekkie aktywności fizyczne można podjąć po tygodniu od zabiegu, normalne aktywności w przeciągu 2 tygodni.

Cena zabiegu od 5.000 z