Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Trychologia

Zabiegi profilaktyczne

Fototerapia LED

to jedna z najnowszych metod stymulacji skóry głowy i wzmacniania odporności oraz wzbudzania lepszego ukrwienia. To metoda nieinwazyjna, przyjemna, bezbolesna. Jedna sesja naświetlania trwa 20 minut. Wskazane sa zabiegi w seriach od 10 do 30 zabiegów wykonywanych regularnie jako indywidualne zabiegi lub w terapii łączonej z innymi metodami.

 

Dermapen mikroigłowy

za pomocą urządzenia dermapen w głąb skóry wprowadzamy substacje czynne działająco stymulująco na wzrost włosów i pobudzająco na skóre głowy. Zabie przeprowadzany jest z uzyciem 12 mikroigieł wtłaczających składniki . W przypadku skóry bardzo wrażliwej zabieg poprzedzony jest schłodzeniem skóry w celu zniweowania dyskomfortu pacjenta.

 

Trychokosmetyki

zabiegi trychologiczne mają na celu oczyszczenie, uelastycznienie, odżywienie i wyrównanie stanu nawilżenia skóry. Każdy zabieg zaczyna się rozluźniającym masażem, który wpływa na polepszenie ukrwienia. Następnie oczyszcza się skórę głowy za pośrednictwem peelingu mechanicznego i enzymatycznego. Prawidłowo przygotowana skóra, której naczynia krwionośne są rozszerzone, a wierzchnia warstwa naskórka usunięta, gotowa jest do wchłaniania odpowiednio przygotowanych, naturalnychtrychokosmetyków. Zestaw produktów użytych do zabiegu jest indywidualnie dobierany w zależności od potrzeb skóry. Zabieg obejmuje także pielęgnację włosa przy użyciu kompozycji odżywczej maski, olejku a nawet lotionu. W ofercie posiadamy kilka specjalistycznych marek do terapii trychologicznych.