Zamknij X

Gabinet kosmetyczny, kosmetyczka Olsztyn - Klinika Dermourody

Klinika dermourody to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. U nas skorzystacie Państwo z najnowszych trendów kosmetologii estetycznej w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To niepowtarzalne miejsce w Olsztynie, gdzie medycyna estetyczna, kosmetyka lecznicza i promocja zdrowia łączone są w jedną całość - dając w ten sposób najlepsze efekty.

Promocje

Przyjdź do nas i odbierz Kartę Lojalnościową KLINIKA DERMOURODY. Zbieraj punkty i wygrywaj wspaniałe nagrody. Zapraszamy na ul. Mochnackiego 1 w Olsztynie tel. 89-511-94-54

Promocja na zabiegi Geneo. 

Geneo to błyskawiczny, nieinwazyjny  zabieg zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Daje efekt głębokiego dotlenienia skóry, złuszczenia zrogowaciałej warstwy komórek oraz  wzmacnia wchłanianie składników rewitalizujących i odmładzających. Zabieg Geneo wykonywany jest nowoczesnym urządzeniem wtłaczającym zawartość jednorazowej kapsułki rewitalizującej odpowiednio dobranej do indywidualnych od potrzeb skóry.

Prestiżowa nagroda Prix de Beauté przyznana przez magazyn Cosmopolitan za rok 2014 dla zabiegu Geneo™ w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny”.

Twarz 300 zł promocja 270 zł
Twarz szyja  350 zł promocja 315 zł
Twarz szyja dekolt 400 zł promocja 360 zł